קורס תשתית: ההרשמה למחזור אביב 2018 לקראת סגירה! חילונים עושים שינוי

תנועת ישראל חופשית מזמינה אתכם להצטרף לתכנית ׳תשתית׳ המעניקה למאות צעירים וצעירות ברחבי הארץ כלים אמיתיים לשינוי חברתי בישראל – במישור הארצי והמקומי.

Be Free desk28.02.18

להרשמה הקליקו >> www.tashtit.info

חילונים עושים שינוי!

אודות התכנית:

תכנית ׳תשתית׳ כוללת עשרה מפגשים הכוללים הרצאות של אנשי מקצוע בכירים במגוון תחומים שיעניקו לכם מבט כולל על תחום השינוי החברתי בישראל וההעצמה האישית וילוו אתכם בפרוייקטים קבוצתיים: אקטיביזם, עבודה מול תקשורת, לובי בכנסת, עבודה מול הרשויות המקומיות, הנעת פעילים, בג״צ ככלי לשינוי, פרסום, רשתות חברתיות, גיוס משאבים ועוד. הזווית המיוחדת שלנו הפעם: בחירות מקומיות באוקטובר 2018 והנעת פעילים חילונים לקלפי. 

 

המרצים שלנו:
חברי כנסת, ראשי ערים, שופטים, אנשי תקשורת ועיתונאים, פרסומאים, אקטיביסטים מובילים, פילנתרופים, לוביסטים ועוד.

 

מתי ואיפה?
תכנית תשתית מתקיימת במשך שלושה חודשים ברחבי הארץ, פעם בשבוע (בערב) וכוללת סמינר סופ״ש ארצי. בסיום התכנית, בוגרי ׳תשתית׳ מצטרפים לארגון הבוגרים שלנו ונהנים מרשת נטורקינג שכבר כוללת מאות בוגרים מתל-חי ועד ערד, מהאפשרות לקדם פרויקטים אישיים וקבוצתיים במישור המקומי והארצי בתמיכת ישראל חופשית, ומהשתתפות בסמינרים ובפעילויות ייחודיות נוספות של ישראל חופשית.

 

במחזור הקרוב נפתח בנוסף ארבע קבוצות נושא יחודיות:

קבוצה בנושא להט״ב - תל אביב   |   קבוצה בנושא להט״ב - ירושלים   |  קבוצה בנושא נשים  |   קבוצת דוברי רוסית 
קבוצות הנושא יפגשו בתל אביב ויקבלו את מלוא התכנים של התכנית דרך פריזמה מגזרית. הסילבוס יכיל יותר תכנים ומקרי בוחן מגזריים/קהילתיים ודגש מעשי על פרוייקטים ייחודיים למגזר/קהילה.

 

קורס תשתית: ההרשמה למחזור אביב 2018 לקראת סגירה! חילונים עושים שינויהמלצות של בוגרי ובוגרות תשתית:

ברכה ברד

מארגנת צעדת השרמוטות, מייסדת התא הפמיניסטי באוניברסיטת תל אביב 

השתתפתי בתכנית תשתית לפני שנתיים, וכיום אני מלווה את הקבוצה של תל אביב. ההשתתפות בתשתית הייתה חוויה מהנה ומאתגרת עבורי, הכרתי אנשים ונשים מכל סוגי העשייה החברתית ונחשפתי לרעיונות חדשים. המפגשים בתכנית הקנו לי כלים חדשים להוביל פרויקטים וחידדו את הכלים שכבר היו לי.

 

מיכל קטושבסקי

מנכ"לית מייסדת ימבוס 
השתתפתי בקורס תשתית הראשון של באר שבע לפני שנה. נהנתי מאוד מהאנשים והנשים המיוחדים שיצא לי להכיר ובמיוחד מהפלטפורמה המדהימה שישראל חופשית מעניקה, שמתוכה נולד המיזם שלנו, ימבוס (אגודה שיתופית של תחבורה בשבת לים). היום חבריי מהקורס ואני, יחד עם עוד רבים וטובים ממשיכים לפעול למען תחבורה ציבורית בשבת ולעשות את ישראל חופשית.

אוהד חיזקי

מנכ"ל אגודת הלהט"ב 
תכנית תשתית בשבילי הייתה הזדמנות. הזדמנות לדעת יותר על המרחב בו אני גר, הזדמנות לקבל כלים משמעותיים שתורמים לי בעשייה החברתית ויותר מהכל – הזדמנות להכיר שותפות ושותפים לדרך.

 

אלכס קובשילובסקי

מהנדס מחשבים בחברת מלאנוקס 
במהלך התכנית נחשפתי לעולם שלם של עשייה אזרחית וחברתית שהוצג לנו ממגוון רחב של זוויות באמצעות מרצים מרתקים ומשבצות תוכן מעניינות. הקורס נתן לי כלים, הרחיב אופקים ובעיקר השאיר אותי עם הרבה חומר למחשבה לגבי האופן שבו אוכל להפוך את ישראל לחופשית יותר

 

חנה רבין

עיתונאית ואשת תקשורת 
הצטרפתי לתשתית כדי להרגיש חלק ממשהו גדול, להכיר אנשים שחושבים ואכפת להם כמוני ואולי אפילו להתחיל לעשות משהו בעצמי. כל המטרות שלי הושגו ואף יותר. תשתית הורידה ממני שכבה של ציניות, האנשים שהכרתי גרמו לי להאמין שיש מלא מה לעשות וזה אפשרי בהחלט!


עדי שמאי

קצין חינוך בצה"ל 
במשך שנים הסתובבתי עם תחושת תסכול - מצד אחד המצב הפריע לי ומצד שני תחושה שאין מה לעשות. במקרה נחשפתי לפרסום על קורס תשתית ומשהו בבטן הרגיש שאני צריך לנסות. באמת תכנית תשתית היתה התשובה המדויקת ביותר למצב הזה. קיבלתי מיומנויות, כלים ולמידה על המציאות תוך כדי עשייה משותפת עם שותפים מהממים. זה לא רק בהירות ההבנה שצריך לעשות אלא גם הידיעה שיש מה לעשות ומעל הכל ביחד עם שותפים לדרך!

 

להרשמה לתכנית ׳תשתית׳ הקליקו >> www.tashtit.info 

הוספת תגובה
שם:
נושא:
תגובה:
>>
כל התגובות
01
תום וולףיש דוגמאות אשר מראות מדוע להירשםהא/נשים אשר היו בתשתית וניתנים/ות כדוגמה מסבירים/ות עד כדי כך טוב עד שאני םפוחד להוסיף.
הויההויהתרמו!תמכו בפעילות שלנו!
עזרו לנו להמשיך לפעול!
הצטרפו!כל חתימה מחזקת! הצטרפו לתנועת ישראל חופשיתספרו!נתקלתם בכפיה דתית?
זו הכתובת שלכם!
כתבו!הצטרפו לצוות הכותבים באתר ישראל חופשית! לוח אירועים הרצאת החובה לזוגות להט״ב - ירושלים 24.7.18הרצאת החובה לזוגות להט״ב - ירושלים 24.7.18עוד אירועים >

לוח אירועים InstagramFacebook
הרשמה לניוזלטר